Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Prožraný kožich

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:29

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Rhapsodia v modré

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:15

    litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Budoucnost podle AH

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:16

    litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Malý otvor

    Položka č.: 281309

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:34

    plátno, akryl, 2020, 60 x 50 cm, monogr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar