Xénia Hoffmeisterová
Prožraný kožich
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:29
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Xénia Hoffmeisterová
Rhapsodia v modré
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:15
litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Xénia Hoffmeisterová
Budoucnost podle AH
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:16
litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Xénia Hoffmeisterová
Malý otvor
Položka č.: 281309Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:34
plátno, akryl, 2020, 60 x 50 cm, monogr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar