Igor Grimmich

(1979)

SEZNAM AUTORŮ

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:39

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Hlava

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:50

    litografie, 2019, 73 x 56,5 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 27/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:51

    litografie, 2019, 54 x 76 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nemetafyzický hřbitov

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:31

    litografie, 2023, 19 x 53 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 39/69, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Metafyzický hřbitov

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:32

    litografie, 2023, 19 x 53 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 67/69, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Prudká vášeň

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:33

    litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nová doba

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:34

    litografie, 2020, 48 x 36,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 4/70, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Chrám

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:35

    litografie, 2020, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 22/67, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1016

    Položka č.: 281289

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:14

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD Grimmich 1016, Igor Grimmich absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují užíváním perspektivních průhle…

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1116

    Položka č.: 281290

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:15

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook