Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Žhavé léto

    Položka č.: 234259

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:16

    litografie, 45,6 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 40/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)