Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 279949

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:03

    olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 281785

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:04

    olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)