Olga Stárková

  • Olga Stárková

    Ve víru

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:31

    litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Olga Stárková

    Položka č.: 93

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t., studium na VŠUP v Praze