Václav Benedikt

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:12

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:16

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:21

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)