Václav Benedikt

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:18

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    Položka č.: 234251

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:08

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 234256

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:13

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)