Zuzana Oberthorová - Popelková

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    Položka č.: 277814

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)