Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
Položka č.: 277814Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)