Michal Lauda

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:04

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)