Jana Budíková

  • Jana Budíková

    Staré duby Houštiny

    Položka č.: 234766

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 19:19

    litografie, pastel, 2017, 100 x 70 cm, sign. PD Jana Budíková 2017

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)