Eva Brodská

(1937)

  • Eva Brodská

    (1937)

    Moře

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    akvarel, ručně dělaný papír, 2019, 29 x 41,5 cm, sign. PD E. B. 2019

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)