Pavel Mühlbauer

  • Pavel Mühlbauer

    Cesta I

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    emulze, olej, plátno, 2017, 70 x 55 cm, sign. PD Mühlbauer, lišta, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)