Pavel Mühlbauer

  • Pavel Mühlbauer

    Položka č.: 225988

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:16

    olej, plátno, sololit, 2006, 39 x 39,5 cm, sign. PD Mühlbauer 06, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Okraj lesa

    Položka č.: 227330

    Vyvolávací cena: 8.150 CZK (326 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:19

    olej, plátno, sololit, 2006, 40 x 35 cm, sign. PD Mühlbauer, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.150 CZK (326 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 1

    Položka č.: 227654

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:20

    pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 3

    Položka č.: 227655

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:21

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany