František Hodonský

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    dřevořez, 2018, 74 x 50 cm, sign. PD Hodonský 2018, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)