František Hodonský

(1945)

SEZNAM AUTORŮ


  • František Hodonský

    (1945)

    Struktura

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:26

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 2004, 58 x 80 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2004, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:26

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Čeření

    Položka č.: 234706

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:19

    olej, plátno, 2017-2018, 100 x 69,7 cm, sign. UD Hodonský 2018, lišta, krásná práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preislerem, Josef…

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 234308

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:05

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 234309

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:06

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Splývání

    Položka č.: 234537

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:34

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Pod vodopádem

    Položka č.: 234538

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:35

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 234539

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:36

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook