Jiří Voves

  • Jiří Voves

    Z cyklu Zprávy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    plátno, tmel, olej, 2016, 55 x 50 cm, sign. PD J. Voves, lišta, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)