František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    Položka č.: 223881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:44

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 232674

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 232675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 232676

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 237060

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:24

    litografie, 31, 5 x 22,2 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 22/35, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 236236

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:00

    dřevoryt, 1913, 35,5 x 26,3 cm, značeno ve dřevě: FK 13, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    Položka č.: 236598

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:52

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V pralese

    Položka č.: 236633

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:27

    litografie, 33 x 22,7 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 27/30, papír při spodním okraji zašpiněný papír, rohy nalomené, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar