Alois Bílek

(1887-1961)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 235900

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:07

    olej, plátno, 45 x 37 cm, sign. PD ABílek, rám, Alois Bílek, český malíř, ilustrátor, architekt a grafik původem z okolí Tábora, byl jedním z prvních doložených abstraktních umělců u nás. Byl žákem Maxe Pirnera na AVU, po ukončení studií odjel do Paříže, kde se stýkal s Františkem Kupkou, se kterým …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Akt dívky II.

    Položka č.: 235612

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:31

    tuš, papír, 1928, 19,3 x 13 cm, PF 1929, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 235613

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:32

    dřevoryt, 20,6 x 17,2 cm, sign. PD ABílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)