Bohumil Kubišta

(1884-1918)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Istrijská krajina

    Položka č.: 235897

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:04

    litografie, 1918, 14,5 x 20,2 cm, značeno DU v tisku BK, sign. tuší B. Kubišta, rám, č. 21, pravost tisku i podpisu potvrdila Mahulena Nešlehová, přiložena kopie potvrzení. Istrijská krajina z roku 1918 je jednou z mála Kubištových litografií. Grafických děl nevytvořil Bohumil Kubišta mnoho, i proto…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Odhadní cena: 175 000 - 200 000 Kč CZK