František Kupka

(1871-1957)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Egon Schiele Art Centrum

    Položka č.: 218224

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:31

    tisk, karton, 77 x 59,5 cm, mírně poškozeno, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    Položka č.: 235896

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:03

    lept, 1913, 22,5 x 14,5 cm, sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka, nabízený grafický list představuje ukázku vrcholné tvorby průkopníka světové abstrakce. Výstava Františka Kupky v pařížském Grand Palais, která proběhla v loňském roce, potvrdila malířovo zařazení mezi velikány světové malby. Zobr…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Balada o jednom člověku a jeho radostech

    Položka č.: 235496

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:15

    bibliofilie, 1902, 29 x 21 cm, 8 ilustrací Františka Kupky, secesní dobová převazba, původní obálka vevázána, Hejda a tuček, Praha, vazba celoplátěná, 84 stran, odřené rohy desek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy,…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Bohové, náboženství a kněží

    Položka č.: 235592

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:11

    sešit, 1926, 16 x 12 cm, ilustrace Fr. Kupky,text Václav Chába, Knihovna Volné Myšlenky, Praha, vazba původní, brožovaná, 63 stran, okraje mírně opotřebené, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)