František Kupka

(1871-1957)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Zvuk zvonů

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Ukončení prvního podání: 25. 04. 2019 15:00

    lept, 1912, 27,5 x 22,5 cm, značeno v tisku PD Kupka a pozůstalostním razítkem PD, rám, neověřený náklad cca 100 exemplářů, tento lept z roku 1912 je dílem jednoho z nejvýznamnějších českých umělců, Františka Kupky, který je spolu s Robertem Delaunayem a Vasilijem Kandinským považován za zakladate…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID686 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 17 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    lept, 1913, 22,5 x 14,5 cm, sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka, nabízený grafický list představuje ukázku vrcholné tvorby průkopníka světové abstrakce. Výstava Františka Kupky v pařížském Grand Palais, která proběhla v loňském roce, potvrdila malířovo zařazení mezi velikány světové malby. Zobr…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK