František Kupka

(1871-1957)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Studie k amorfě

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2019 15:00

    suchá jehla, 22 x 14,5 cm, sign. LD Kupka, rám, tato suhá jehla je dílem jednoho z nejvýznamnějších českých umělců. umělce, který je spolu s robertem delaunayem a Vasilijem kandinským, považován za zakladatele abstraktního umění, jednoho z klíčových témat dějin umění 20. století. tento grafický list…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 50 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    barevný lept, 1913, 15,5 x 30 cm, PD značeno razítkem Kupka, PD značeno na desce Kupka, rám, tento lept z roku 1913 dílem jednoho z nejvýznamnějších českých umělců. Umělce, který je spolu s Robertem Delaunayem a Vasilijem Kandinským, považován za zakladatele abstraktního umění, jednoho z klíčových t…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)