Jaroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 262131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24

    serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 264015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:42

    litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)