• .

    Rodinná bible

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

    kniha, 356 reprodukcí ze středověkých biblí, 270 iluminací zdobených fóliovým zlatem, vzácné miniatury a ozdobné iniciály, předmluva papeže Františka a Vatikánské apoštolské knihovny, kompletní znění Starého a Nového zákona v textu Jeruzalémské bible přeloženém Františkem X. a Dagmar Halasovými, vy…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • .

    Zlatá bible

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    kniha, 259 reprodukcí ze středověkých rukopisů zdobených fóliovým zlatem, kompletní znění Starého a Nového zákona v textu Jeruzalémské bible přeloženém Františkem X. a Dagmar Halasovými, doslov pražského arcibiskupa Dominika Duky, vazba knihařství Richard Mayer, tisk a zlacení Holzer Druck, vyd. Kar…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • .

    The Coronation of King George IV and Queen Elizabeth

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    kniha, 1937, 31 x 21,5 cm, fotografická publikace svatby královského páru, množství textu a fotografických vyobrazení, Odhams Press LTD. London, plátěná vazba, bez poškození, v ochraném obalu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • .

    Geldsorten aller Länder

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    album, 1910, 13,5 x 20 cm, album ražených replik mincí evropských mocností a jejich kolonií, popisový text anglicky, zašpiněné desky, na dvou místech lehká poškození , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • .

    Zora. Letecké album I/II

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    album, 30,5 x 22,5 cm, album s obrázky z čokolád Zora, kolem r. 1936 , vazba původní, brožovaná, 2 x 22 stran, stav dobrý, opotřebené obálky, obrázky kompletní, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Schweizer Trachten

    Položka č.: 489

    35 x pohlednice, 14 x 9 cm, konvolut 35 kolorovaných pohlednic s motivem švýcarských krojů, vše v papírovém obalu, obal opotřebený, pohlednice ve výborném stavu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Východoslovenské železiarne Košice – Československo

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    12 x pohlednice v obálce, 1966, 14,5 x 10,5 cm, soubor dvanácti pohlednic v papírovém obalu, Pressfoto, Bratislava, papírové pouzdro lehce opotřebené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • .

    Z trosek a dýmu zrozený

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    kniha, 1968, 20 x 13 cm, kronika politického, technického, ekonomického a výrobního dění závodu Lokomotivka-Sokolovo, odborového podniku ČKD Praha v letech 1945-67, vyšlo jako zvláštní příloha podnikových novin Kovák - ČKD, vazba původní, brožovaná, 111 stran , vazba ošoupaná a odřená, spodní roh va…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • .

    Missale romanum

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • .

    Manövrir-Reglement für die kaiserl. königl. Infanterie

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    kniha, 1853, 23 x 15 cm, kniha vojenských nařízení, nakl. Kaiserlich-Königliche Hof- und Staatsdruckerei, Vídeň, německy, rozkládací mapky, dobrý stav, nalepený štítek knihovny, razítko majitele, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • .

    Geschichte der Costüme

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    kniha, obs. 125 dvoustránkových barevných listů s rytinami, vyobrazujícími kostýmy nejrůznějších stylů, zemí a kultur v různých obdobích, popis v němčině gotickým písmem, vyd. Verlag von Braun & Schneider, Mnichov, 1900?, autoři rytin: W. Diez, C. Fröhlich, C. Häberlin, M. Heil, A. Müller, F. Rothba…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • .

    Paměti západní komnaty

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    čínská bibliofilie, fotolitografické vydání původně mingského deskotiskového souboru (text + ilustrace), 2 svazky v čísnké tradiční vazbě nití v rozkládacím pouzdru, 1955, Šanghaj, 39,5 x 24,6 x 4,5 , pláno na hřbetu pouzdra mírně vyšisované, na vnitřní straně pouzdro místy zažloutlé, antiqari.at R…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • .

    Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • .

    Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)