Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Chiliastika atd.

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 12 barevných litografií (29,8 x 20,8) a barevná litografovaná obálka J. Šalamoun, tisk Jiří Lípa, vyd. jako 5. svazek Edice Biblos (velká řada), Praha, 1983, ex. 28/50 s podpisem výtvarníka, volné listy v obálce a ochranném polokoženém pouzdře, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Šalamoun

    Pokušení na hoře

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    bibliofilie, 11x barevná litografie J. Šalamoun (první z nich - titulní list - signován), vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1981, ex. 48/100, Edice Biblos, sv. 11, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)