Marie Čermínová Toyen

(1902-1980)

SEZNAM AUTORŮ

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Toyen

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    katalog, katalog k výstavě kreseb a obrazů v Topičově salonu, Praha, 1945, obs. úv. báseň J. Heislera, text K. Teigeo, 4x čb. reprod. a seznam 61 vyst. prací, volné archy, 16s., zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Fr. Šmejkal: Štyrský a Toyen 1921-1945

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    katalog, reprodukce 4 kreseb Toyen a 1 Štyrského v textu, 40 čb. reprodukcí z tvorby v přílohách na křídovém papíře, příprava a katalog výstavy V. Linhartová a Fr. Šmejkal, 23. sv. edice Směr, vydala Moravská galerie Brno a SČSVU, Praha 1967, brož, 75s., velmi dobrý stav, ob. při krajích lehce poško…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    André Breton: Spojité nádoby

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, klíčové dílo zakladatele surrealismu, obálka Toyen, překlad V. Nezval a J. Honzl, 17. sv. edice Knihy Mánesa, SVU Mánes, Praha 1934, 181 s., brož., obálka při krajích potrhaná, trochu zašlá, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Pietro Aretino: Život kajícnic

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, ilustrace na titul. listu a 3 celostr. čb. ilustrace Toyen, 4. sv. edice 69, jako přísně soukromý tisk vydal Jindřich Štyrský, Praha 1932, volné listy v papír. deskách, ex. 53/200, papír domácí simili japan, skvrnky na s. 28-29, hřbet desek při krajích poškozený, dobrý stav, Antikvariát…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Vítězslav Nezval: Řetěz štěstí

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podpis na patitulu V. Nezval, frontispis a rytina na vazbě Toyen, úprava A. Chvála, 8. sv. ed. Dobré knihy, vydal V. Čejka, Praha 1936, pův. clpl. vazba, 180s., bez obálky, skvrny na deskách, hrany desek odřené, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Dora gabe: Dávno (Nekoga)

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 20 x 14 cm, il. Toyen, vyd. Dědictví Komenského, Praha, 1938, překlad Vítězslav Nezval, pevná poloplátěná vazba, 52s., lehce prohnuté desky, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Štyrský - Toyen – Nečas: Paříž v noci

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, velmi vzácně se objevující drobný průvodce Paříží, předcházející pozdějšímu vydání, vyd. Jan Fromek, Praha, 1927, jako 7. svazek Malé edice Odeon, obs. 5 čb. vyobr., pův. brož, 44s., drobný flíček na hřbetu, jinak velmi dobrý, hezký stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Štyrský - Toyen - Nečas: Průvodce Paříží a okolím

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vyd. Jan Fromek, Praha 1927, 6. sv. Malé edice Odeon, obs. 24 fotografií, 13 plánků a 2 mapy, plány kreslil A. Ducháček, pův. clpl. vazba, 802 s., jedna natržena stránka, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Georges Bernanos: Pod sluncem satanovým

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, ob. Toyen, překl. B. Reynek, vyd. Jan Fromek, nakladatelství, Odeon, jako 5. svazek knihovny Kosmopolis, Praha, 1928, pův. brož, 344s., restaurováno: archy nově sešity do pův. ob., zažloutlé okraje, přesahy ob. lehce opotřebeny, jinak velmi dobrý a pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqar…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Máj báseň od Karla Hynka Máchy

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 24,5 x 18 cm, 4 ilustrace Toyen, vydala Družstevní práce, Praha 1936, 69 s., clpl. vazba, lehce zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    A. Moravia: Lhostejní

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, dvoubarevná litografie ve frontispisu, návrh kresby na vazbě a exlibris lito na přídeští Toyen, tisk Müller a spol. Turnov, 70. sv. edice Symposion, vydal R. Škeřík, Praha 1933, clpl. vazba se zl. reliéfem, ex. 129/300, 302s., domácí Simili Japan, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Jehan Rictus: Poesie

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka a úprava Toyen, vydal Odeon, Praha 1946, 79 s., brož, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Arthur Kunhert: Paganini

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upr. Toyen, vyd. R. Škeřík, Praha, 1931, ex. 33/40 na holandském papíře Van Gelder (celkem 440 výtisků), ed. Symposion, sv. 57, pův. nakl. clkžn. vazba se zlacením, 253s., místy odřené desky, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Fr. Halas: Hořec

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, podpis autora, frontispis Toyen, vydalo nakladatelství Družstevní práce, Praha 1934, 47 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook