Kolektiv autorů

  • Kolektiv autorů

    Dívčí válka

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 1979, 29,2 x 80,7 cm, sign. všemi autory, č. 38/190, Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Eva Natus Šalamounová, Ciryl Bouda, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jiří Bouda, Pavel Roučka, Jiří Šalamoun, Květa Pacovská, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu