Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:23
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:24
ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle Riviére
Položka č.: 277490Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38
reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Jiří Kolář
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 281292Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:17
muchláž, 1979, cca 27,5 x 28 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 281293Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:18
muchláž, 1979, cca 27 x 26 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové t…