Toyen

(1902-1980)

  • Toyen

    (1902-1980)

    Srdcová dáma. Básně 1930-1932 - Stanislav Kostka Neumann

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1932, 23,5 x 16 cm, ilustrace Toyen - grafický list ve frontispice, signováno autorem, úprava Karel Teige, číslo tisku 34/120, svazek 5 edice Editio Princeps (Karel Janský), nákladem Erny Janské, Praha, papírová vazba, 47 stran, vybledlý hřbet, mírně povolená šitá vazba, Antikvariát Dlá…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Toyen

    (1902-1980)

    Zámek - Franz Kafka

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    kniha, 1935, 19,5 x 13 cm, obálka a vazba Toyen, S.V.U. Mánes, Praha, vazba původní, brožovaná s obálkou, 385 stran, stav dobrý, vlastní knižní blok je nerozřezán, poškozená obálka restaurována, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Toyen

    (1902-1980)

    R. Ivšič: Toyen

    Položka č.: 458

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    kniha, text R. Ivšič, obsahuje množství barevných a černobílých reprodukcí, vydal editions Filipacchi, na patitulu fotografie Toyen, Man Rey, pl. vazba s přebalem, 71s., politá vazba, zažloutlá, opravovaná obálka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4366 Historie příhozu