Bibliofilská aukce (166. aukce)

Sálová aukce se uskuteční 23. 5. 2019 (položka 1-876) od 18 hodin v prostorách Aukční síně Vltavín.
První podání nebo-li limitování probíhá až do 23. 5. 2019 do 15:0
Kategorie:
Ouvertura 1 – 12
Exkluzivní vydání 13 – 17
Bibliofilie 18 - 265
Edice Biblos 266 - 318
K.H. Mácha 319 - 356
B. Němcová 357 - 373
Exil 374 - 428
Avantgarda a obálky 429 - 461
První vydání 462 - 467
Rarity 468 - 543
Staré tisky 544 - 614
Mystika a okultismus 615 - 629
Podpisy a dedikace 630 - 737
Jules Verne, Karel May 738 - 795
Návrhy na plakát Prahy 796 - 807
Asiatika 808 - 826
Mapy a místopisná grafika 827 - 837

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Divá Bára

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

    lavírovaná kresba tuší, karton, 25,2 x 36 cm, sign. PD LBorůvka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    V márnici

    Položka č.: 872

    lavírovaná kresba tuší, papír, 37,5 x 27 cm, sign. LD LBorůvka, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Stavení u vody

    Položka č.: 873

    lavírovaná kresba tuší, papír, 25,2 x 33,2 cm, sign. PD Borůvka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Smutná dívka

    Položka č.: 874

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Jiras

    Rozhovor

    Položka č.: 875

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 22,4 x 15 cm, sign. PD A. Jiras, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Jiras

    Dáma a rytíř

    Položka č.: 876

    lavírovaná kresba tuší, akvarel, běloba, papír, 19 x 13,5 cm, monogr. PD A. J., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)