Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Dvanáct dřevorytů v reprodukcích

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:21

    bibliofilie, podpis s věnováním na tit. listě M. Švabinský, soubor nekompletní - č. 1, 4 a 5 chybí, vyd. Jan Štenc, Praha, 1926, text V.V. Štech, volné listy v ob., zažloutlý papír, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    J. Kaušitz: Rozprávky o Švabinském

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 09:09

    bibliofilie, 2x původní signovaná litografie M. Švabinského, podpis s věnováním autora, vyšlo jako příloha k 4. číslu Sborníku Hollar, Praha, 1955, volné listy, 15s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Max Švabinský

    J. Seifert: Nad listy Maxe Švabinského

    Položka č.: 956

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 09:17

    bibliofilie, původní litografie ve frontispisu ručně signovaná a s věnováním (datováno k 14.II.55) M. Švabinský, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1954, jako pamětní list, 3x dvojlist v pův. obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Max Švabinský

    Jan Štursa 1880-1925

    Položka č.: 958

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 09:19

    bibliofilie, sign. litografie s portrétem J. Štursy ve frontispisu M. Švabinský, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1955, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Max Švabinský

    Max Švabinský

    Položka č.: 1315

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 15:16

    kniha, 1937, 30 x 20,5 cm, na úvodní straně vlepena portrétní fotografie M. Švabinského datovaná r. 1943, věnování bez souvislosti s autorem k r. 1953´4, vydal S.V. U. Mánes, Prameny, sbírka dobrého umění sv 11,plátěná vazba, 26 stran, zašpiněná vazby, natržený hřbet , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    F. Žákavec: Max Švabinský

    Položka č.: 1748

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 22:29

    kniha, podpis s věnováním na patitulu M. Švabinský, vyd. Jan Štenc, Praha, 1936, řada čb. vyobrazení, karton. vazba s ob., 343s., obálka při krajích potrhaná, stav knihy velmi dobrý , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)