Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:52

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Ptáci

    Položka č.: 237208

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:20

    litografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. LD M. Švabinský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Kosatce

    Položka č.: 237156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:04

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD MŠvabinský, LD věnování autora: Paní L. Prchalové - Frantové srdečně 27.V.57, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Max Švabinský

    Max Švabinský

    Položka č.: 235755

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 08. 2019 19:14

    kniha, 1937, 30 x 20,5 cm, na úvodní straně vlepena portrétní fotografie M. Švabinského datovaná r. 1943, věnování bez souvislosti s autorem k r. 1953´4, vydal S.V. U. Mánes, Prameny, sbírka dobrého umění sv 11,plátěná vazba, 26 stran, zašpiněná vazby, natržený hřbet , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:28

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)