Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Bohumil Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 07:58

    bibliofilie, 2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Kamil Lhoták

    Skupina 42

    Položka č.: 1631

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 20:32

    katalog, bar. vyobr. děl K. Lhotáka, Fr. Hudečka, Fr. Grosse, L. Zívra, B. Matala a dalších, text E. Petrová, vyd. Severočeská galerie, Litoměřice, 1989, sešit, nestránkováno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Vzpomínkový list

    Položka č.: 1635

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 20:36

    bibliofilie, 33x litografie, 9 x 6 cm, přispěli: K. Lhoták, P. Kotík, O. Janeček, L. Jiřincová, M. Stretti, C. Bouda, K. Oberthor, L. Šimák a další, 400 výtisků, vydal Hollar, Praha 1954, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Čeští básníci a grafici divadlu hudby

    Položka č.: 1688

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 21:29

    bibliofilie, 9x původní litografie K. Lhoták, M. Švabinský, J. Liesler, J. Švengsbír, V. Sivko, O. Janeček, M. Stretti, K. Müller a J. Lukavský, vyd. kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha, 1958, volné listy v obálce, 14s., výborný stav, Antikvariát Ostrovní, člen Uměle…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)