Josef Čapek
(1887-1945)
O zánětu okostice I
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
Chlapec s rybou
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
linořez, 1918, 17,7 x 14,4 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 30 000 - 50 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
Zima
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
linořez, 1918, 21,4 x 15,3 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Josef Čapek
(1887-1945)
V hostinci
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
linořez, 1919, 10,6 x 8,7 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
Nevěstka
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
linořez, 1919, 10,2 x 7,2 cm, sign. PD Josef Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrající si děti
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
tužka, papír, 1916, 17,5 x 12 cm, DU monogr. J. Č. , studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
O zánětu okostice II
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Hlava ženy I
Položka č.: 281283Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:08
linořez, 1916, 18 x 12 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)