Th. Bannwarth

  • Th. Bannwarth

    Militärisches Prachtbilderbuch

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:14

    bibliofilie s dvaceti původními litografiemi, 1913, 32 x 42,5 cm, vše značeno PD na kameni Lith u Druck v Th. Bannwarth Wien, nach den neuesten Adjustirungsvorschriften bildlich dargestellt, Wien, Verlag von Moritz Perles, volné listy v původním přebalu, 2 litografie chybí, poškozený přebal, zažlout…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)