Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:01

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 915

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:58

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    Položka č.: 916

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:59

    7 x lept, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    Položka č.: 917

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:00

    6 x litografie 1 x serigrafie, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s růžemi

    Položka č.: 472

    lept, 16 x 11,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Hlava Krista

    Položka č.: 470

    fix, papír, 17 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Akt s motýli, Dívka s rouškou, Dívka s květy)

    Položka č.: 469

    3 x lept, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, všechny sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s košíkem

    Položka č.: 468

    lept, 33,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, č. 173/200, papír při okraji pasparty zahnědlý, zašpiněná a mírně otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Loď

    Položka č.: 466

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    Položka č.: 465

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 464

    4 x lept, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, všechny sign. PD L. jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 463

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 462

    4 x litografie, cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, 1 x mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 199189

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:30

    litografie, 32,2 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:33

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    Položka č.: 231498

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 235126

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 19:30

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)