Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Dopisní značky (16 leptů)

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:03

    bibliofilie, celk. 16x lept (5x bar.), 4x L. Jiřincová, 3x O. Janeček, 2x H. Zmatlíková, 1x Ant. Rybička, E. Rybičková, Al. Rybička, manž. Kopáčkovi, J. Jančková, Z. Seydl a M. Nováková, Malé grafické soubory, sv. 2, Praha, 1954, volné listy v obálce, vyšlo 99 výtisků na maršovském velinu, tento neč…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:09

    bibliofilie s osmi originálními litografiemi, 1944, 25,5 x 18 cm, Kroměříž, Karel Kryl, 1944, vazba původní, volné listy, 82 stran, s obálkou, 8 litografií L. Jiřincové, edice Zodiak, číslo 169 z 300 výtisků, podpis majitele, stav dobrý, obálka opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Ši…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Kálidása (Šest ročních období)

    Položka č.: 938

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:59

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 14:31

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 1293

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 14:54

    kniha, podpis na patitulu a il. L. Jiřincová, vyd. SNDK, Praha, 1959, clpl. vazba, 52s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 15:22

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)