Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    S novinami

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:03

    lept, 1958, 40 x 29 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, č. 42, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Ovocnář

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Cyril Bouda

    Portrét Josefa Kemra

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 1962, 10,7 x 7 cm, sign. PD Cyril Bouda 26. VI. 1962, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:24

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:26

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:27

  • Cyril Bouda

    Matěj

    Položka č.: 200810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:07

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:12

  • Cyril Bouda

    Orel

    Položka č.: 221855

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:55

    litografie, 9,5 x 8 cm, sign. DU CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:22

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226141

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:23

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:24

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Cyril Bouda

    Cesta k domovu

    Položka č.: 226146

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:25

    kamenorytina, 26 x 19 cm, sign. PD C Bouda, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:26

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:27

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Cyril Bouda

    Položka č.: 226149

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Láhev

    Položka č.: 226150

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:29

    litografie, 12,4 x 18,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 234961

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 15:12

    litografie, 10,7 x 16,4 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Kytarista

    Položka č.: 236445

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:19

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    Položka č.: 206644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)