Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chrám svatého Víta a Bazilika sv. Jiří

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:42

    akvarel, uhel, papír, 1925, 21 x 16 cm, sign. PD Vik 1925, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a uměn…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Staropražské střechy

    Položka č.: 236442

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:16

    dřevoryt, 1922, 24,6 x 32,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno na štočku VK - 22, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademi…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Bouřlivý den

    Položka č.: 237811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 09. 2019 18:29

    dřevoryt na japanu, 1916, 14,6 x 17,7 cm, sign. PD Vik, rám, původní tisk z roku 1916, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 234831

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:24

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 234832

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:26

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 234833

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:28

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 234834

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 234835

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 237455

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)