Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Z Kdyňského Pošumaví

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:04

    bibliofilie, 6x sign. lept (19x24cm) A. Moravec, úv. slovo Fr. Žákavec, Kdyně, 1925, volné listy v pův. plpl. deskách, listy bez vady, desky lehce odřené, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, č…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Moravec

    V. Hálek: Pohádka o jednom klobouku

    Položka č.: 920

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:41

    bibliofilie, pěti litografiemi vyzdobil Alois Moravec, celokožená vazba se zlacením Fr. Kunovský, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1928, ex. 12/225 s podpisem výtvarníka a vydavatele v tiráži, ruční papír, 28s., desky na hřbetu v rozích odřené, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žá…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 11:41

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)