Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Vyjížďka na koni

    Položka č.: 206353

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:40

    dřevoryt, 9,9 x 14 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Chovatelka s chovancem (PF 1955)

    Položka č.: 226757

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:44

    litografie, akvarel, 1954, 14,5 x 21 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských v…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 212806

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:26

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 235095

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:44

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 235094

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:46

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:48

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Mezi vodami

    Položka č.: 214114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:23

    lept, 1959, 13 x 8,7 cm, sign. PD AMoravec 59, pasparta, č. 67/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:39

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Houbař

    Položka č.: 235618

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:37

    akvarel, tužka, papír, 20,2 x 13,7 cm, sign. PD A. Moravec, náčrt k novoročence na rok 1949, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Česání

    Položka č.: 236198

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:22

    olej, plátno, 1933, 60,5 x 43 cm, sign. PD A. Moravec 33, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)