František Horký

(1879-1936)

  • František Horký

    (1879-1936)

    Položka č.: 281470

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:15

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)