• Kateřina Miler

    Krtek a pařez

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Kateřina Miler

    Kalhotky s kapsami

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ivana Svobodová

    Svítání

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    olej, plátno, 2015, 70 x 101 cm, rám

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Zdeněk Šplíchal

    Civilizace - kruh

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    akryl, papír, 2017, 100 x 71 cm, sign. DU Zdeněk Šplíchal 2017, rám

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Ivan Králík

    Červený reliéf

    Položka č.: 398

    papírový reliéf, koláž, 1999, 81 x 100 cm, vzadu podepsáno autorem. Králíkův ornament reliéfních vrstev reprezentuje ideu nekonečnosti přírodního pohybu. Intenzitu působení umocňuje v tomto případě monochromatický povrch, který umožňuje, aby se daleko více uplatnila hra světla a stínu. Na jejich roz…

  • Ivan Králík

    Zelený reliéf

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    papírový reliéf, koláž, 1999, 100 x 100 cm, vzadu podepsáno autorem. Králíkův ornament reliéfních vrstev reprezentuje ideu nekonečnosti přírodního pohybu. Intenzitu působení umocňuje v tomto případě monochromatický povrch, který umožňuje, aby se daleko více uplatnila hra světla a stínu. Na jejich ro…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Vnitřní vlkodlak

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    monotyp, papír, 2019, 50 x 40 cm, sign. PD ORLITA 19, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Apokalyptická sedmička

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    akryl, plátno, 2013, 100 x 60 cm, sign PD LUKASOR 17, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Přemysl Pitřík

    Společnost

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, dřevotříska, 2005, 75 x 83,5 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 05, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně a na AVU v Praze, člen SVUT Brno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Ruszelák

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    olej, sololit, 1984, 30 x 20,8 cm, sign. DU J. Ruzselák 84, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Pierre Spiess

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 404

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Papoušci (Macaws)

    Položka č.: 405

    akryl, plátno, 2015, 65 x 50 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda, klínový rám, autor o vzniku díla: Reminiscence na lásku, je to již druhý obraz, na prvnim byly i v pozadí lebky těchto krásných ptáků jako symbol nesmrtelné lásky.. Příroda zde opět dokázala být tim nejlepším malířem, fascinuje mě …

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Vibrace stvoření (DNA)

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 1997-2007, 80 x 65 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda, klínový rám, autor o vzniku díla: Tento obraz dá se říct vznikal deset let, řekl bych spíše podvědomě.. vrátil jsem se k němu a domaloval tam naší DNA šroubovici.. jsme součástí vesmíru a jsme i na naší planetě hosté i přesto, …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    Hudba

    Položka č.: 407

    olej, plátno, 1982, 90 x 51 cm, monogr. PD J. S., rám, dílo české ilustrátorky, grafičky a malířky, Strnadelovy žákyně z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, která se zaměřovala na tvorbu pro děti, zejména na ilustrování pohádek a další dětské literatury, na malbě drobné poškození, Antikvariát D…

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Paleček

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Suchý

    Autoportrét

    Položka č.: 411

    tuš, papír, 1972, 18,8 x 17 cm, monogr. PU js 1972 , pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Suchý

    a

    Položka č.: 412

    tuš, papír, 16,3 x 16 cm, sign. DU Jiří Suchý, pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava v červeném

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chyšecko

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 10.700 CZK (428 €)

    Aktuální cena: 10.700 CZK (428 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Otisky v prostoru

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (388 €)

    Aktuální cena: 9.700 CZK (388 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Přeludy

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    tempera, papír, 31,5 x 28 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vášeň

    Položka č.: 422

    kombinovaná technika, papír, 42 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    Položka č.: 423

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly