Jan Bohumil Pospíšil

(1898-1968)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:36

    olej, karton, 1939, 35 x 50 cm, sign. PD Boža Pospíšil 39, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    Položka č.: 236191

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:15

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)