František Jakub

(1875-1940)

  • František Jakub

    (1875-1940)

    Na louce u lesa

    Položka č.: 236953

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.800 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:03

    olej, plátno, 1928, 109 x 149 cm, sign. PD F. Jakub 28, rám, autor nabízené položky byl žákem na pražské akademii u profesorů Piknera a Hynaise. Známá jsou jeho díla s náměty pražských přístavů a nábřeží. V pozdějším období se věnoval figurální tematice, kde se projevila pestrá paleta barev a jistý…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.800 €)