Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    U vody se psem

    Položka č.: 206083

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:02

    tužka, tuš, kvaš, papír, 11,7 x 18 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící trojice

    Položka č.: 206085

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:04

    tužka, kvaš, papír, 17,7 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hladový pes

    Položka č.: 206087

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:06

    kvaš, papír, 1917, 27,3 x 32,7 cm, sign. PD B Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (Konvolut 7 kreseb)

    Položka č.: 206089

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lidé (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 206482

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící ženy

    Položka č.: 206487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 17,6 x 24,4 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206909

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:14

    tužka, kvaš, papír, 51 x 36 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečníci a Koupání

    Položka č.: 206910

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:16

    lept a tužka, kvaš, papír, 9,5 x 12,3 a 14 x 26,7 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 4 kreseb

    Položka č.: 206912

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:18

    tužka, akvarel, papír, 1925, sign. Ullrych 25, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    Položka č.: 206915

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:20

    tužka, kvaš, papír, 22 x 30 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rozhovor a U vody

    Položka č.: 208208

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:22

    2x tužka, kvaš, papír, 1912, 15 x 18 a 11,5 x 18 cm, sign. Ullrych 12, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    Položka č.: 208211

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:24

    tužka, kvaš, papír, 1917, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 17, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 208842

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:34

    tužka, kvaš, papír, 1926, 35,5 x 49 cm, sign. Ulrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v šátku

    Položka č.: 208849

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:36

    tužka, kvaš, papír, 26 x 16 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vlak u rybníka

    Položka č.: 208850

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:38

    tužka, kvaš, papír, 11,6 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie žen (Konvolut 7 kreseb)

    Položka č.: 208852

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 18:40

    tužka, kvaš, pero, papír, 1926, 49 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 215211

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:18

    tužka, kvaš, papír, 1939, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U rybníka (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219497

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:58

    tužka, kvaš, papír, 1925, 16,8 x 29,4 a 16 x 25,8 cm, sign. Ullrych 25, nalepeno na kartonu, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219498

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:00

    tužka, kvaš, papír, 1926, 34,5 x 49,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní den (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219500

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:02

    tužka, kvaš, papír, 1929, 50 x 36 cm, sign. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody a Krajina

    Položka č.: 220889

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:14

    2x tužka, kvaš, papír, 20 x 30 a 14,5 x 20,7 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu řeky (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 220892

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:16

    tužka, akvarel, papír, 1925, 50,5 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 25, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 220894

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:18

    tužka, kvaš, papír, 1926, 36 x 49 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívky

    Položka č.: 220895

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:20

    tužka, kvaš, papír, 11,6 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava chlapce

    Položka č.: 220896

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:22

    tužka, akvarel, papír, 15,8 x 9 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    Položka č.: 220897

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:24

    tužka, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zimní vycházce

    Položka č.: 229163

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:36

    olej, plátno, 24 x 18,8 cm, při okrajích mírně otřepené plátno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod břízou

    Položka č.: 214316

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:32

    tužka, kvaš, papír, 1917, 37,7 x 24 cm, sign. PD Ullrych 17, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stromy

    Položka č.: 214317

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:34

    tužka, kvaš, papír, 1917, 34,7 x 27,7 cm, sign. LD B Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 214591

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:36

    olej, plátno, 19 x 11,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)