Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, lepenka, 35,5 x 51 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, na rámu štítek s věnováním, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, karton, 26,5 x 30,3 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)