Želmíra Manclová

(1916-?)

  • Želmíra Manclová

    (1916-?)

    Položka č.: 236178

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:02

    olej, plátno, 1940, 50 x 62 cm, sign. LD Manclová 40, slovenská malířka, vystavovala v Praze v Rubešově galerii roku 1942

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)