Gustav Bauer

(1874-1933)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    Položka č.: 236952

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:02

    olej, karton, 1909, 68 x 87 cm, sign. PD Gustav Bauer 1909, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)