Jos. Svoboda

  • Jos. Svoboda

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 236183

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:07

    olej, plátno, 63 x 78 cm, sign. PD Jos. Svoboda, rám, na rámu drobná poškození, plátno odřeno a protrženo

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)