František Koudelka

(1896-1976)

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    Položka č.: 236188

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:12

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)