Jiří Kosina

(1891-?)

  • Jiří Kosina

    (1891-?)

    Ze Seminárské

    Položka č.: 236189

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:13

    olej, plátno, karton, 39 x 49 cm, vzadu nalepen autorský štítek, okraje odřené a otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)