František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 235415

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:12

    litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 14:32

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)