• Tamara Kolenčíková

    Nádej

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:22

    tisk, kombinovaná technika, 1990, 15,5 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 90, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:23

    lept, 1989, 29,5 x 16,8 cm, sign. PD Kraščenič 89, č. 6/35, pravý horní a dolní levý roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:24

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:25

    tisk, kombinovaná technika, 28 x 19,5 cm, sign. PD Mária Rudavská, č. 1/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Gabriel Štrba

    Magnetové pole

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:26

    lept, 1988, 49,5 x 31,7 cm, sign. PD G. Štrba 1988, autorský tisk, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Gabriel Štrba

    Mimozemšťan

    Položka č.: 1004

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:27

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:28

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 1006

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:29

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 39/50, antiqari.at Radhošťská

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:30

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 1008

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:31

    litografie, 32 x 46 cm, PD monogr. na kameni WC, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

  • Hanns Fechner

    (1860)

    Portrét dívky

    Položka č.: 1009

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:32

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Santa Maria della Salute - Benátky

    Položka č.: 1010

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:33

    akvatinta, lept, 1931, 21,1 x 19 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

  • Rath Heine

    (1873-1923)

    Vlna

    Položka č.: 1011

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:34

    dřevoryt, 20,8 x 29,2 cm, značeno PD HR, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 1012

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:35

    litografie, 45 x 37 cm, sign. na kameni LD G. Kampmann, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , mírně pomuchlané okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Wilhelm List

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    Položka č.: 1013

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:36

    litografie, 18 x 13,5 cm, při horním okraji přichyceno lepenkou k papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludwig Michalek

    (1859-1942)

    Cesta domů

    Položka č.: 1014

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:37

  • Richard Rauft

    (1862-1931)

    Zátoka Brittany

    Položka č.: 1015

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:38

    akvatinta, 24,7 x 32,4 cm, značeno v desce PD Ranft, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Zdrasila

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:39

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Composition III.

    Položka č.: 1017

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:40

    litografie, 35 x 26 cm, litografická příloha Derriere le miroir z r. 1971, Antikvariát Dlážděná

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    Položka č.: 1018

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:41

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    Položka č.: 1019

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    Položka č.: 1020

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:43

    litografie, 31,6 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce

    Položka č.: 1021

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:44

    litografie, 24,5 x 31,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale II

    Položka č.: 1022

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:45

    litografie, 30,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1023

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1024

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:47

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Antoni Tapies

    (1923-2012)

    Položka č.: 1025

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:48

    litografie, 38 x 55,5 cm, přílohová litografie, Antikvariát Dlážděná

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána do dvorku ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 1026

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:49

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta písčinami

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:50

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:51

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)