František Dostál

  • František Dostál

    Berounsko

    Položka č.: 236472

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:46

    bromostříbrná fotografie, 1980, 28,2 x 38,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 236473

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:47

    bromostříbrná fotografie, 37 x 27,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál

    Trpaslík

    Položka č.: 236873

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:17

    fotografie, 22,7 x 16,5 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Dostál

    Momentka

    Položka č.: 236874

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:18

    fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Na nákup

    Položka č.: 236875

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:19

    fotografie, 23 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Žena se psem

    Položka č.: 236876

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:20

    fotografie, 1977, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu popsáno autorem a opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Muž se psem

    Položka č.: 236877

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:21

  • František Dostál

    Holešovice - Výstaviště

    Položka č.: 236885

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:29

    bromostříbrná fotografie, 1975, 39,7 x 27,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Muž s bubnem

    Položka č.: 236892

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:36

    bromostříbrná fotografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. PD František Dostál, 19/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 236893

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:37

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 236894

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:38

    bromostříbrná fotografie, 23,4 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 236895

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:39

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů