Drahotín Šulla

  • Drahotín Šulla

    Oddych

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:31

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Drahotín Šulla

    Poďakovanie

    Položka č.: 549

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 29,2 x 39,5 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, na zadní straně popsáno autorem a značeno razítkem AMFO Dom kultúry ROH (zbytek nečitelně), Antikvariát Dlážděná