Drahotín Šulla

  • Drahotín Šulla

    Kostka

    Položka č.: 234452

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:09

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 19,5 x 17,2 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Drahotín Šulla

    Vzdialení príbuzní z cyklu Ľudské obydlia

    Položka č.: 236477

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:51

    bromostříbrná fotografie, 1967, 38,7 x 28,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, razítko z výstavy fotografiíí v Martině, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)