Antonín Vodák

  • Antonín Vodák

    Položka č.: 236480

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:54

    bromostříbrná fotografie, 1977, 57,8 x 38 cm, sign. PD Vodák, značeno na zadní straně autorským razítkem razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Vodák

    Zátiší II.

    Položka č.: 236870

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:14

    bromostříbrná fotografie, 58 x 44 cm, sign. PD Vodák, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Antonín Vodák

    Koruny

    Položka č.: 236871

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:15

    bromostříbrná fotografie, 57 x 47 cm, sign. PD Vodák, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze