Helmut Newton

(1920-2004)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay II

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    fotolitografie, 1977, 22,8 x 35,6 (27,5 x 40,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 16/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 16/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 16.001 CZK (641 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Interior, Nice

    Položka č.: 540

    fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,8 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 10/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 10/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my apartement, Paris

    Položka č.: 539

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 15/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 15/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu